Hakkımızda

Şirketimiz 1983 yılında Nevşehir’de 600m2 alanda karayolu taşımacılığı için Römork, Yarı Römork, araç üstyapı imalatı yapmak üzere kurulmuş olup 2009 yılında İstanbul’a taşınarak Erka Treyler markası ile yoluna devam etmektedir. Sektördeki ihtiyacı göz önünde bulunduran firmamız halen her türlü römork ve yarı römork, hooklift, standart üstyapılar, özel amaçlı üstyapıların imalatı ve tasarımını yapmaktadır.

Şu an İstanbul-Pendik-Kaynarca da faaliyetine devam etmekte olan firmamız; sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, istek ve beklentilerin en iyi şekilde cevap verebilmek, en uygun fiyatları ve ödeme kolaylığını sunmak amacıyla yatırım olanaklarını son hızla değerlendirmekte, makine, teçhizat, teknolojji, iş sahası ve insan kaynakları alanında girişimlerine devam etmektedir. Erka Treyler gelişen sektörü takip ederek gerekli olan en son teknolojiyi sunarak kaliteyi artırma ve müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Ayrıca her geçen gün müşteri ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üretmek amacıyla genişleyen ürün yelpazemize hafifletilmiş treyler ve üstyapıları ekleyerek ürün gamını genişletmektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerine, taşımacılık sektöründe başta sona çözümler sunmayı amaçlamış olan Erka Treyler, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu çerçevede Erka Treyler; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik ürünün oluşturulması, ürünün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dökümanlırını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dökümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme-Çalışan-Müşteri” üçlüsünün farkında olarak, kalite politikamızı “taşımacılık sektörüne hizmet alanında;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karışlamak,
Verimliliği sağlamak,
Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
Kalıcı müşteriler edinmek..